0c5a5d6---------222
27 травня у«Палаці «Україна» в малій залі перед сотнями телекамер відбувається прес-конференція Надії Савченко

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко заявила про президентські амбіції. Про це вона сказала під час прес-конференції у Києві, пише Українська правда.

Зокрема, Савченко заявила, що якщо українці хочуть, то вона готова стати президентом.

«Українці, якщо вам треба, щоб я була президентом, то я буду президентом», – заявила Савченко.

Вона зазначила, що хоче літати, однак готова очолити країну.

«Я, чесно кажучи, не скажу, що я хочу. Я люблю літати. Але якщо треба, то я зроблю все, я пройду і цей шлях», – сказала Надія Савченко.

b062df1-------------------Відповідаючи на запитання щодо своїх планів на найближче майбутнє, а також чи не планує Савченко відправитися у світове турне, парламентарій зазначила, що як і будь-якій розсудливій людині, їй хотілося б побачити світ і спілкуватися з людьми, доносити правду про Україну і таким чином допомагати своїй країні.

Також парламентар попросила українців не задушити її своєю любов’ю і дати час, щоби скласти думку про політичних гравців.

«Люди, я вас прошу, не задушіть мене своєю любов’ю… Є просто такі люди, які йдуть по вулиці та кажуть:«Надю, дякую». Їм не треба доказів, що вони мене бачили, доказ цього дива», – сказала вона.

Як відомо, 27 травня у«Палаці «Україна» в малій залі перед сотнями телекамер відбувається прес-конференція Надії Савченко. Там знаходяться народні депутати і прихильники, також виведений великий вуличний екран для трансляції заходу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Надія Савченко повернулася додому 25 травня, провівши майже два роки в російському полоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ