Новіков
Етапування Савченко до колонії поки не планують, каже адвокат Ілля Новіков

Надію Савченко можуть обміняти на російських спецназівців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова. Про таке заявив адвокат українки Ілля Новіков, пише ТСН.

Він наголосив, що за його відомостями (неофіційними), єдиний обговорюваний варіант обміну – лише на Надію і тільки поки вона жива. Для можливого обміну Сенцова, Солошенка та інших є інші кандидатури.

Також Новіков додав, що не вірить у чутки про плани етапувати Савченко в колонію, або «довести Надію до смерті або коми».

Нагадаємо, 15 квітня член суспільної наглядової комісії Ростовської області, лікар Валентина Череватенко повідомила, що етапувати незаконно засуджену в Росії народного депутата України Надію Савченко в її нинішньому стані смертельно небезпечно.

З її слів, за станом бранки цілодобово слідкує медик, який каже про проблеми зі здоров’ям.

Череватенко розповіла, що в ув’язненої значна втрата ваги, пісок та білок у сечі, а вени настільки сколоті крапельницями, що залишились рани. Надія постійно питає про сестру і чекає на зустріч із нею. Начальник СІЗО у зустрічі Вірі Савченко із сестрою відмовив, посилаючи на те, що для цього необхідно мати рішення суду. 

За інформацією лікаря, етапування Савченко до колонії поки не планують, проте її можуть перемістити до госпіталю.

Надія СавченкоЗазначимо, Надія Савченко оголосила сухе голодування з вимогою звільнення, після того, як 5 квітня вирок російського суду в її справі набув чинності. Українку засудили до 22 років ув’язнення 22 березня.

Від госпіталізації і припинення сухого голодування Савченко і надалі відмовляється, проте погодилася на крапельниці з глюкозою і хлоридом натрію.

Українських лікарів до неї не допускають, льотчиця вимагає допуску до неї іноземних медиків.

Читайте: Невідомі намагались спалити кабінет судді у справі російських ГРУшників (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ