Савченко
До Савченко загалом позитивно ставляться 45% опитаних українців, негативно – 34%

Депутат від «Батьківщини» Надія  Савченко наразі має найвищий рівень підтримки з боку населення серед українських політиків.  Про це свідчать результати опитування групи «Рейтинг».

Згідно з даними, до Савченко загалом позитивно ставляться 45% опитаних, негативно – 34%.

937629e----------------.pngНайменше серед відомих людей українці підтримують екс-прем’єра Арсенія Яценюка. Негативно до нього ставляться 87%. Позитивно Яценюка сприймають 6% опитаних.

Слідом за Савченко у рейтингу розташувались:  мер Львова Андрій Садовий (33% – підтримують, 48% – ні), голова Одещини Міхеїл Саакашвілі (26% підтримують, 62% – ні), екс-міністр оборони Анатолій Гриценко (25% підтримують, 53% – ні), екс-прем’єр Юлія Тимошенко (23% підтримують, 68% – ні), прем’єр Володимир Гройсман (24% підтримують, 63% – ні).

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 28 травня по 14 червня 2016 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно Савченко зробила кілька заяв, які викликали шквал критики. Зокрема, вона озвучила три важливі кроки для врегулювання конфлікту на Донбасі, а також заявила, що готова йти на прямі переговори з ватажками «ДНР/ЛНР». 

Пізніше вона заявила, що якщо Захід надасть Україні військову допомогу, а саме зброю, то це може призвести до початку Третьої світової війни.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ