savchenko
Поведінку Савченко розгляне Регламентний комітет Ради

Народний депутат України з Блоку Петра Порошенка Тетяна Ричкова закликає регламентний комітет розглянути поведінку Надії Савченко з фракції партії «Батьківщина», передає Інтерфакс-Україна.

На її думку, поведінка Савченко «в стінах вищого законодавчого органу України ганьбить не тільки Верховну Раду»: «… Я наполягаю на тому, що подібні дії та заяви мають бути розглянуті на регламентному комітеті парламенту. Я впевнена, що за такі порушення депутатської етики повинні накладатися штрафи, аж до заборони присутності депутата на декількох засіданнях парламенту».

Ричкова висловила своє переконання, що представниця «Батьківщини» «свідомо чи несвідомо допомагає Кремлю в його інформаційній війні проти України, адже всім відомо, що тема про неспроможність української влади транслюється через всі російські засоби масової інформації».

Нагадаємо, на вечірньому пленарному засіданні 15 листопада Савченко назвала народних депутатів «баранами».

«Ви не захищаєте, ви не розбираєтеся справедливо. Ви політично спекулюєте і доводите ще раз всім людям, що ви – барани. Тільки один баран більш круторогий, ніж інший. Насправді барани всі», – сказала Савченко.

У відповідь народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Луценко сказала: «Повідомляю козам, які зайшли за допомогою світової спільноти в цей парламент: понад 60 тис. амністованих та випущених зеків з Росії зараз воюють і вбивають наших солдатів…».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ