Раніше нардеп заявляла, що вважає за необхідне провести прямі переговори з ватажками самопроголошених «ДНР» та «ЛНР»
Раніше нардеп заявляла, що вважає за необхідне прямі переговори з ватажками самопроголошених «республік»

Депутат Верховної Ради, екс-бранка Кремля Надія Савченко намагалася потрапити на окуповану територію Донецької області для зустрічі з ватажком бойовиків Захарченком. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст, колишній донеччанин Олексій Мацука.

За його інформацією, Савченко намагалася потрапити у Донецьк кілька тижнів тому «стежками» через Красногорівку.

У свою чергу, прес-секретар Савченко Тетяна Проторченко відмовилася підтверджувати або спростовувати цю інформацію, порадивши слідкувати за пересуваннями Савченко згідно з розкладом, оприлюдненим в соцмережі: «І я нічого не спростовую, і нічого не підтверджую. Я не знаю цю людину, і те, що вона написала. Я не можу коментувати те, про що я не знаю і вперше від вас чую». 

Зараз Савченко перебуває в Лондоні на форумі «Жінки світу».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Савченко зробила кілька заяв, які викликали шквал критики. Зокрема, вона озвучила три важливі кроки для врегулювання конфлікту на Донбасі, а також заявила, що готова йти на прямі переговори з ватажками «ДНР/ЛНР». 

Пізніше вона заявила, що якщо Захід надасть Україні військову допомогу, а саме зброю, то це може призвести до початку Третьої світової війни.

Також вона запропонувала провести загальнонаціональний референдум щодо питання федералізації України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ