Експерт стверджує, що новою політсилою насправді керуватиме не Савченко, а кум Путіна
Експерт стверджує, що новою політсилою насправді керуватиме не Савченко, а кум Путіна

Політолог і екс-нардеп Тарас Чорновіл в інтерв’ю Гордону різко прокоментував заяву Надії Савченко про створення «Народного руху».

Чорновіл запевнив, що «Народним рухом» Савченко насправді керуватиме кум президента Путіна Віктор Медведчук.

«Уже був такий третій «Рух» українського політика Віктора Медведчука. Його тоді назвали «Рух за об’єднання». До нього був причетний нинішній лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко, але курирувався і фінансувався він саме Медведчуком. Зараз буде абсолютно те ж саме. Савченко занадто часто, коли говорить заготовлені мови, оперує словами Медведчука. Я її сприймаю як людину, яка давно потрапила під його вплив. Вона вже зробила ряд заяв, які вигідні саме тій команді», – наголосив експерт.

Крім того, він підкреслив, що Надія Савченко спекулює на імені його покійного батька – В’ячеслава Чорновола, який був співголовою Народного руху України у 1992-1999 роках.

«У Савченко сильно завищена самооцінка, це людина з нульовим інтелектом. За неї всі боролися, люди її підтримували, в тому числі і я. А вона приїхала і наплювала всім у душу, показала свою тупість і хамство. Зараз вона реалізовує чийсь проект. Просто подивіться на її виступи, коли вона говорить від себе, а коли – заготовленими фразами», – зауважив Чорновіл.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ