Савченко
Савченко невисоко оцінила Путіна в якості політика та закликала не боятися його

Російське телебачення створило міф про нинішнього президента Росії як про «бога», але насправді це не так. Про це заявила на прес-конференції в Києві народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко. Вона наголосила, що сприймає Путіна як «гниду».

Нардепа запитали, що вона думає про Путіна, як про політика, чи зробив він «крок назад» у конфлікті з Києвом, коли помилував її.

«Я не знаю цієї людини (Путіна, – ред.). Особисто не знайома. Тому не можу сказати, що я особисто про нього думаю», – сказала вона та зазначила, що може судити про Путіна лише на підставі того, що про нього показують на російському ТБ.

«Не знаю, як це сприймає російський споживач. Я, наприклад, сприймаю це так – це дуже негарна людина, ані фізично, ані всередині», – сказала Савченко.

Депутат не обійшла стороною епітети і прізвиська, якими люди нагородили Путіна.

«Якщо не говорити класичні слова «Путін – х*йло», кожній людині дають якісь прізвиська … У мене, наприклад, в армії був позивний «Куля»… до людини воно (прізвисько – ред.) пристає», – зазначила Надія.

«Є таке – «гнида». Є воша, а є гнида. Я Путіна поки що бачу як гниду. Це моє перше візуальне уявлення про нього», – наголосила парламентар.

Також невисоко Савченко оцінила Путіна в якості політика.

«Судячи з російського ТБ – він бог, він може все … Зрозуміло, що ця людина неслабка… І не треба цього боятися. Треба просто розуміти, з ким маєш справу», – додала Савченко.

Читайте: Мінські угоди недостатньо ефективні– Савченко

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Савченко заявила про президентські амбіції.

Як відомо, 27 травня у«Палаці «Україна» в малій залі перед сотнями телекамер відбувається прес-конференція Надії Савченко. Там знаходяться народні депутати і прихильники, також виведений великий вуличний екран для трансляції заходу.

Нагадаємо, Надія Савченко повернулася додому 25 травня, провівши майже два роки в російському полоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ