0dd8246d97df65115c55a60ab8887e36_1461073043
Петро Порошенко зустрівся з мамою Надії Савченко Марією Іванівною та її сестрою Вірою

Президент Петро Порошенко телефоном поспілкувався з українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко, яку незаконно утримують у російській в’язниці. За результатом розмови вона погодилась тимчасово припинити голодування. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Розмова відбулася під час зустрічі Порошенка з мамою Надії Савченко Марією Іванівною та її сестрою Вірою.

Порошенко зазначив, що дуже щасливий нарешті мати можливість поспілкуватися з Надією. Він наголосив, що вся країна пишається її стійкістю та висловлює підтримку.

«Тобою пишається вся Україна – твоєю стійкістю, твоєю мужністю, патріотизмом. Ти стала символом України», – цитує Порошенка прес-служба.

Голова держави поінформував Надію Савченко щодо кроків, які здійснюють задля її звільнення, та розповів про подробиці телефонної розмови з президентом Росії Владіміром Путіним.

Порошенко, мати та сестра звернулися до Надії з проханням припинити голодування.

ec7a4dfa0fe80ff87225ff33943d8d76_1461073622_extra_largeПрезидент також повідомив, що готовий направити свій літак до Росії, щоби повернути Савченко додому.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Порошенко висловив сподівання, що під час телефонної розмови з Владіміром Путіним йому вдалося досягти домовленостей щодо повернення на батьківщину незаконно засудженої в РФ української льотчиці Надії Савченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ