Савченко пише заповіт
Савченко пише заповіт

Українська льотчиця Надія Савченко вкрай стурбована тим, щоб встигнути оформити у натаріуса заповіт до початку відправки до Ростова. Про це повідомила Новая газета з посиланням на інформацію членів Громадської спостережної комісії Москви.

Українська льотчиця пояснила, що хотіла оформити документ давно, коли ще була в жіночому ізоляторі, але там підпис ставить не нотаріус, а начальник установи. В Україні такий документ не матиме юридичної сили. Політв’язень Кремля не знає, що її може чекати в Донецьку, але не виключає провокацій. Савченко навіть впевнена, що вони будуть.

«Можливо до суду снаряд прилетить, звідки я знаю. А потім скажуть, що це «Правий сектор». Адже суд буде за 20 км. від кордону з Україною! Там може бути все, що завгодно. Так само, як мене викрали рік тому і привезли в Росію. Що вони цього разу влаштують, хто їх знає! Скажімо, свідок на процесі з мого боку загубиться … Мої адвокати там мають ходити в бронежилетах. А вже мої рідні, я і не знаю, як вони там себе мають захищати…», – сказала Савченко.

Нагадаємо, раніше Савченко заявила, що суд у Донецьку небезпечний для життя та попросила перенести його з прифронтової зони.

Як відомо, в Росії Савченко звинувачують у причетності до вбивства двох російських журналістів 17 червня 2014 року і в незаконному перетині кордону з Росією. Савченко була викрадена луганськими бойовиками і вивезена в Росію, де вже більше року утримується у в’язницях. Раніше бойовики самі зізналися, що взяли Савченко в полон в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ