Антон Геращенко
Геращенко назвав Савченко «троянським конем» Путіна

Народний депутат Надія Савченко висловила думку, що Україні та бойовикам з терористичних угруповань, які контролюють низку окремих районів Донецької та Луганської областей, необхідно почати діалог і в майбутньому пробачити одне одного. Про це вона сказала вона в ефірі «5 каналу» під час програми Рандеву.

«Треба почати говорити один з одним. Треба почати чути один одного. Нам доведеться пробачати багато чого. І нам також доведеться, можливо, просити вибачення. Не можливо, а точно. Треба навчитися просити вибачення і пробачати. Інакше миру не буде… У тієї матері, яка втратила останнього сина. Не важливо, з якого боку», – сказала вона.

Заяву Савченко прокоментував нардеп і радник голови МВС Антон Геращенко. Зокрема, він припустив, що недавно звільнена бранка Кремля є «троянським конем» президента РФ Владіміра Путіна.

«Приплили! Коли я побачив посилання на цю цитату Надії Савченко, я спочатку не повірив, поки не подивився відеозапис ефіру на «Цензорі». Вам, Надя, може і треба просити вибачення у Гіві з Моторолою, або у інших росіян, які прийшли на нашу землю вбивати і ґвалтувати, а ми просити вибачення в окупантів і терористів не будемо! Ми будемо, зчепивши зуби, триматися і домагатися звільнення нашої землі різними способами!», – написав Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Далі він навів свої підозри щодо Савченко:

«Чому ніхто не звернув уваги, що з жодного судилища над Сенцовим або Кольченком не дозволялася пряма трансляція? І в той же час, чому з усіх судів над Надією Савченко російський суддя дозволяв вести прямі ефіри всім телеканалам, які цього хотіли? Російські телеканали і сайти зі шкіри пнулися, щоби не приховувати ганебне і несправедливе судилище над Савченко, а, навпаки, розкручували його як могли. Навіщо російські ЗМІ і суд цілеспрямовано розкручували Савченко? Дивно, чи не так?» – пише Геращенко.

«Тепер, схоже, ясно – в свідомість українців Путін запустив «троянського коня», – резюмує він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно Савченко зробила кілька заяв, які викликали шквал критики. Зокрема, вона озвучила три важливі кроки для врегулювання конфлікту на Донбасі, а також заявила, що готова йти на прямі переговори з ватажками «ДНР/ЛНР». 

Пізніше вона заявила, що якщо Захід надасть Україні військову допомогу, а саме зброю, то це може призвести до початку Третьої світової війни.

А у липні Савченко шокувала громадськість тим, що запропонувала провести загальнонаціональний референдум щодо питання федералізації України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ