Надія Савченко
Надія Савченко

Українська льотчиця, нардеп Надія Савченко шокована ставленням Росії до своїх військових Алєксандра Алєксандрова і Євгена Єрофєєва, яких затримали у Луганській області. Про це повідомив адвокат Савченко Марк Фейґін, який опублікував у Twitter її лист.

«Історія двох російських військових, які потрапили в полон до українських військових на території України при виконанні таємних злочинних наказів російської влади в непроголошеній, безчесній, гібридній війні проти українського народу, вразила мене тим, як Росія кидає своїх солдатів», – написала Савченко.

Вона також зазначила, що президенту РФ простіше підписати указ про засекречування втрат військових в мирний час. «Президенту простіше підписати указ про нерозголошення втрат військових в мирний час, щоб приховати від російського народу, скількох синів своїх матерів він послав на вірну смерть, не піклуючись про порятунок їхніх життів. Я захищала свою землю! І в полон потрапила тому, що вирішила, що не вартий мій полон життя того хлопця, який вийшов мені назустріч захоплювати мене в полон. І не стала стріляти в нього. Кого захищають російські військові на території іншої країни? Інтереси своєї влади? Так чому влада їх кидає?», – пише Савченко.

Нагадаємо, 16 травня під час бойового зіткнення в районі міста Щастя військовослужбовці 92-ї окремої механізованої бригади затримали двох російських спецназівців зі складу диверсійно-розвідувальної групи – Алєксандра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва. Затримані були переведені в Київ в Головний клінічний госпіталь Міноборони. Міноборони Росії заявило, що зазначені громадяни проходили військову службу, але не є діючими військовими.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ