Савченко
Штраф призначив російський суд

Українка Надія Савченко сплатила штраф у 30 тис. рублів, призначений їй російським судом. Про це заявила мама льотчиці Марія Савченко, передає 112.Україна.

«Полозов (адвокат Савченко Микола Полозов – ред.) сказав, що Наді трохи легше, вона трохи почала їсти. Розповідав, що їй дали документи, щоб повернутися в Україну. Там є графа, де треба визнати, що вона перейшла кордон і попросила притулку, казав, що вона розсміялася. Також там є штраф. Полозов пояснив їй, що є стаття, якщо вона не заплатить цей штраф, то ці документи не будуть вважатися дійсними. Тоді вона погодилася. У неї грошей там немає, консули дали їй 40 тисяч, вона 30 тисяч віддала і сказала, щоб вони ними вдавилися», – розповіла Марія Савченко.

Нагадаємо, що 22 березня українську льотчицю Надію Савченко засудили до 22 років позбавлення волі і штрафу до 30 тис. рублів за нібито незаконний перетин російського кордону.

4 травня Федеральна служба виконання покарань Росії почала збір документів, необхідних для видачі Україні ув’язненої в Росії українки Надії Савченко.

У ФСВП Росії зазначили, що пакет документів про передачу Савченко в установленому порядку буде спрямований до Мін’юсту Росії «для узгодження питання передачі з компетентним органом України».

Читайте: Кремль може віддати Савченко 20 травня в обмін на припинення вогню на Донбасі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ