Надія Савченко
Адвокати Савченко шукають спосіб обміняти льотчицю на ГРУшників

Ситуацією із захопленими на сході України російськими військовими можна скористатись для звільнення української льотчиці. Таку думку в ефірі hromadske.tv висловив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

«Кремль турбує не доля окремих військовослужбовців, а політична реакція на те, що через їхню (російських військових – ред.) присутність на сході України Росія є учасником міжнародного конфлікту. Цим можна скористатись для того, щоби намагатись звільнити Надію Савченко», – сказав він.

Фейгін також стверджує, що звільнення Савченко дасть поштовх до звільнення інших українських громадян, яких утримують на території Росії. «Я б сконцентрувався на звільненні саме Савченко, тому що це створить певну модель переговорів і модель тиску на Кремль щодо інших незаконно переміщених. Тому, я вважаю, якщо докласти усіх зусиль до звільнення Савченко, з іншими обвинуваченими буде простіше», – зазначив адвокат.

Нагадаємо, російські спецназівці потрапили в полон, коли у складі диверсійно-розвідувальної групи намагалися захопити стратегічний міст в районі н.п. Щастя. За розповідями українських бійців, поранених росіян на полі бою кинули їх товариші по службі. У Росії та у бойовиків заявили, що вони є співробітниками «народної міліції «ЛНР». В свою чергу міноборони Росії називає затриманих в Україні працівників ГРУ «колишніми військовими», і просить їх звільнити. Тим часом в СБУ заявили, що судитимуть полонених ГРУшників за тероризм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ