Савченко спробують обміняти на полонених ГРУшників

Надія Савченко
Адвокати Савченко шукають спосіб обміняти льотчицю на ГРУшників

Ситуацією із захопленими на сході України російськими військовими можна скористатись для звільнення української льотчиці. Таку думку в ефірі hromadske.tv висловив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

«Кремль турбує не доля окремих військовослужбовців, а політична реакція на те, що через їхню (російських військових – ред.) присутність на сході України Росія є учасником міжнародного конфлікту. Цим можна скористатись для того, щоби намагатись звільнити Надію Савченко», – сказав він.

Фейгін також стверджує, що звільнення Савченко дасть поштовх до звільнення інших українських громадян, яких утримують на території Росії. «Я б сконцентрувався на звільненні саме Савченко, тому що це створить певну модель переговорів і модель тиску на Кремль щодо інших незаконно переміщених. Тому, я вважаю, якщо докласти усіх зусиль до звільнення Савченко, з іншими обвинуваченими буде простіше», – зазначив адвокат.

Нагадаємо, російські спецназівці потрапили в полон, коли у складі диверсійно-розвідувальної групи намагалися захопити стратегічний міст в районі н.п. Щастя. За розповідями українських бійців, поранених росіян на полі бою кинули їх товариші по службі. У Росії та у бойовиків заявили, що вони є співробітниками «народної міліції «ЛНР». В свою чергу міноборони Росії називає затриманих в Україні працівників ГРУ «колишніми військовими», і просить їх звільнити. Тим часом в СБУ заявили, що судитимуть полонених ГРУшників за тероризм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ