13307327_1181180801926729_6856201425291597370_n
25 травня Надія Савченко повернулася на Батьківщину з російського полону

Надія Савченко увійде до складу Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони. Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Іван Крулько, передає 112 канал.

«Савченко після зустрічі в Адміністрації Президента поїхала на зустріч із фракцією «Батьківщина». У нас відбулася дуже тепла розмова. Надія – командний гравець і сьогодні вона це підтвердила, що є невід’ємним членом команди «Батьківщина», що вона працюватиме в парламенті, просила допомоги, щоби вона могла якнайшвидше ввійти в нову для неї роботу. Вона буде членом комітету з питань Національної безпеки і оборони. Я думаю, що її голос буде там дуже вагомим», – зазначив він.

При цьому депутат повідомив, що вже 31 травня очікує побачити Савченко у Верховній Раді: «Я думаю, що вона у вівторок прийде на своє робоче місце, вона людина військова і ставиться серйозно до роботи, де вона несе службу».

Нагадаємо, виступаючи у Адміністрації Президента, Надія  заявила, що працюватиме, щоби повернулися усі полонені українці та буде підтримувати Мінські угоди.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 25 травня ураїнська льотчиця та народний депутат Надія Савченко повернулася на Батьківщину з російського полону. В аеропорту її зустрічали мама Марія, сестра Віра.

Під час зустрічі в Адміністрації Президента Порошенко вручив Савченко «Золоту Зірку» Героя України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ