Експерт пояснив, яку загрозу Україні несе діяльність Савченко
Експерт пояснив, яку загрозу для України створює діяльність Савченко

У статті для НВ політтехнолог Тарас Березовець пояснив, як діяльність народного депутата Надії Савченко загрожує Україні.

На думку Березовця, Савченко становить серйозну загрозу для України. Відповідно до класифікації КДБ, це називається «агент-торпеда», тобто особа, яка має задачу довести ситуацію у державі до соціального вибуху.

Експерт наголосив, що «задача Надії Савченко – стати обличчям нового протесту проти української влади». За його словами, цілком можливо, що це відбудеться навіть уже цієї осені.

«Для цього їй знадобиться всеукраїнська підтримка: для початку акцій протесту цілком достатньо 2-5% населення країни. Відповідно до останніх досліджень (…), готовність брати участь у таких протестах підтвердили 30% українців. Норма для країни – 10%», – зауважив політтехнолог.

Крім того, він нагадав, що схожі цифри було зафіксовано напередодні Революції гідності 2013 року: «Суспільство розігріте, тому Савченко буде достатньо підтримки мінімальної кількості активних громадян», – підкреслив фахівець.

За його словами, нині дії Савченко наносять прямий удар національній безпеці України і суперечить нашій міжнародній політиці. Березовець наголосив, що найжахливіше в цій ситуації те, що нардеп створює враження (у тому числі для наших західних партнерів) про те, ніби Україна готова домовлятися з терористами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ