Н.Савченко
Сьогодні Надії Савченко виповнюється 34 роки

Українській льотчиці, народному депутату Надії Савченко сьогодні, 11 травня, виповнюється 34 роки. Як відомо, свій день народження українка зустрічає у російській в’язниці. На батьківщині ж бранку привітають масштабними акціями.

Зокрема, у Києві заплановано дві акції – на Майдані Незалежності та Софійській площі. Чергова акція має назву FreeSavchenko. Ці слова охочі зможуть написати на повітряних кульках і відпустити в небо. У такий спосіб учасники вимагатимуть звільнити як саму Савченко, так і інших українських політичних в’язнів, утримуваних у Росії. Водночас, акції на підтримку українки заплановані й у низці країн світу. Про це повідомляють організатори та активісти у соціальних мережах.

Нагадаємо, 6 травня московський суд залишив Савченко під вартою до 30 червня. Українську льотчицю утримують в московському СІЗО, звинувачуючи в причетності до загибелі на Донбасі двох російських журналістів. Українка є делегатом ПАРЄ від України, проте російський суд не відпускає її на засідання Асамблеї ПАРЄ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ