Ілья Новіков зізнався, що розчарувався в Надії Савченко
Ілья Новіков зізнався, що розчарувався в Надії Савченко

Колишній адвокат народного депутата України Надії Савченко Ілья Новіков у своєму Facebook заявив, що серйозно розчарувався в поведінці своєї екс-підзахисної.

«Після повернення Надії додому, коли вона почала робити рішучі заяви і швидко втрачати популярність і вплив на ситуацію, я спершу багато сперечався з нею і навіть захищав її, а потім кинув. Вона вважає, що права і може діяти на власний розсуд і говорити все, що думає, не підбираючи ретельно слова. Мені не вдалося переконати її, що це означає упущені шанси зробити щось корисне для України, розчарування і розкол. Я був розчарований чи не найбільше від усіх, оскільки більше від усіх, крім однієї тільки Віри Савченко вклав часу і сил в її звільнення», – зауважив Новіков.

Крім того, за його словами, Савченко «дозволила втягнути себе в розмови про те, чи треба заради миру посміхатися Захарченку та Плотницькому».

«Люди почали відвертатися і йти. Багато з них більше ніколи не повернуться до допомоги ув’язненим, вони відчувають себе обдуреними. При цьому всі розмови про те, що вона працює на Кремль – нісенітниця. Але вата і вишивата смакують цю тезу з лютою насолодою», – наголосив адвокат.

На його думку, Савченко, як і раніше, «говорить щиро, живе бідно, і в її словах, якщо вслухатися, ще можна знайти здоровий глузд, але нині все це не має сенсу».

«Вслухатися ніхто не зобов’язаний. Якщо політика розуміють неправильно, це тільки його вина. Друзі Надії скаржаться, що українські ЗМІ систематично її «мочать». Це правда. Ну а як ви хотіли? У політиці такі правила. В ці ігри треба вміти грати добре, або ніяк. І вчитися, вчитися», – підкреслив Новіков.

Читайте: Савченко знову епатує російську Феміду (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ