Надія Савченко заявила, що інформація про її поїздку на Донбас лише чутки
Савченко заявила, що інформація про її поїздку на Донбас лише чутки

Народний депутат України Надія Савченко в ефірі 112 спростувала інформацію про те, що вона намагалася зустрітися з ватажком «ДНР» Захарченком.

Нагадаємо, нещодавно журналіст Олексій Мацука повідомив, що Савченко кілька тижнів тому намагалася проїхати в Донецьк через Красногорівку, аби особисто зустрітися з Захарченком.

Коментуючи цю інформацію сама нардеп зазначила, що вже півтора місяці не була на Донбасі.

«Зараз у мене йдуть зарубіжні поїздки, я навіть, на жаль, не встигаю бути в парламентській роботі. Ні це не так. Це якісь вигадки журналіста. Коли я їздила і говорила, що я готова їхати на Донбас, я з тих пір про це не говорила. Я їздила і спілкувалася з людьми. У Красногорівці я була не один раз, всю «сіру зону» я проїжджала, але не було спроби поїхати на ту сторону, поговорити з Захарченком. Такі домовленості, переговори йдуть постійно, але зустрічі не відбуваються, тому, коли буде зустріч – ми про це скажемо», – наголосила парламентар.

Раніше Савченко вже неодноразово заявляла, що підтримує ведення діалогу з представниками так званих ДНР і ЛНР щодо обміну українських полонених на бойовиків, що викликало досить неоднозначну реакцію в суспільстві.

Читайте: Гройсман пропонує скасувати «закон Савченко»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ