Савченко
Савченко вважає, що потрібно стати диктатором, який має все в своїх руках

Надія Савченко вважає, що вона мусить стати президентом. Про це вона заявила в інтерв’ю Deutsche Welle.

«Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу», – сказала вона.

При цьому Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху, і не виключила необхідності періоду диктатури.

«Щоби змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію – треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоби повернути цю владу народу і зробити так, аби більше ніколи владу в народу не забрали», – повідомила Надія.

Нагадаємо, 7 червня нардеп Надія Савченко заявила, що Києву варто налагодити прямий діалог із представниками «ДНР»-ЛНР».

«Перше, продовжити санкції проти Росії, бо вона ще не зрозуміла, що їй потрібно піти. Друге, вийти на прямий зв’язок без Мінських домовленостей із «ДНР» і «ЛНР». Вийти на внутрішній зв’язок без третьої і четвертої сторони», – сказала вона.

На запитання, чи вважає вона, що можуть бути прямі переговори між президентом України Петром Порошенком і очільником бойовиків Захарченком, Савченко відповіла: «Ні, пан Захарченко в нас не президент, президент у нас один».

«Захарченко і Плотницький можуть позиціонуватися, якщо так можна сказати, як «народні депутати від ДНР і ЛНР». Я готова з ними так говорити», – заявила Савченко.

Читайте: Савченко пропонує провести референдум щодо федералізації України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ