Савченко передала листи своїм адвокатам
Савченко передала листи своїм адвокатам

Українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко не подаватиме прохання про помилування і заборонила робити це від її імені. Про це вона пише у листах своїм адвокатам, передає Цензор.НЕТ.

Один з адвокатів українки Марк Фейгін побував сьогодні на побаченні з Савченко. Після зустрічі він показав журналістам два листи: один адресований йому, другий –адвокатові Миколі Полозову. Такий самий лист отримав й Ілля Новіков.

У цих листах Надія Савченко пише:

«Забороняю вам подавати апеляцію, прохання про помилування, визнання провини від мого або вашого імені та здійснювати будь-які дії без мого на те дозволу. У разі порушення моєї волі, буду розцінювати це як зраду з вашої боку з автоматичною відмовою від вас як від адвоката».

Марк Фейгін нагадав, що юридично зараз можливі два варіанти її повернення в Україну – або Савченко відправлять відбувати покарання в Україні, або її помилують.

Також в цих листах Надія просить, щоби Фейгін, Полозов і Новиков і далі залишалися її адвокатами.

«Рішення про сухе голодування залишається в силі», – також повідомив Фейгін. Учора Надія заявила, що планує поновити сухе голодування 6 квітня.

Також адвокат розповів, що зараз Надія почувається добре.

«Вона взагалі ніяк не переживає щодо 22 років, призначених судом, бо розуміє, що вирок не міг бути іншим. Вона розраховує на те, що найближчим часом повернеться додому. Передавала подяку і вітання українському народу, політикам, громадським діячам – усім, хто допомагав їй пережити цей суд», – заявив Марк Фейгін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Донецький міський суд Ростовської області РФ оголосив вирок українській льотчиці, народному депутату Надії Савченко, визнавши її винною. Українку засудили до 22 років ув’язнення в колонії загального режиму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ