Савченко
Савченко одягла футболку з запитанням до Президента РФ Владіміра Путіна

Донецький міський суд (Ростовська область) РФ продовжив термін утримання під вартою української льотчиці Надії Савченко, обвинуваченої у причетності до загибелі російських журналістів, до 16 квітня наступного року. Про це повідомив у своєму мікроблозі в Twitter її адвокат.

«Суд задовольнив клопотання прокурорів про продовження терміну тримання під вартою Надії Савченко до 16 квітня 2016 року», – написав Полозов. Сторона звинувачення в четвер, 17 грудня, заявила клопотання про продовження терміну ув’язнення Савченко. У свою чергу, Надія Савченко оголосила про початок голодування із завтрашнього дня і до кінця судового процесу над нею. «Надія Савченко оголосила голодування до кінця суду. Після винесення вироку вона оголосить сухе голодування. Її вимога – звільнення», – написав адвокат.

Також адвокати опублікували фото, на якому Савченко в залі суду одягнена у футболку з запитанням до Президента РФ Владіміра Путіна: «Коли ви відпустите українців, яких викрали й незаконно тримаєте у російських в’язницях?».

До слова, Президент РФ сьогодні дає щорічну велику прес-конференцію. Фейгін закликав журналістів поставити йому запитання про обмін Савченко на російських військових.

Нагадаємо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Савченко загрожує до 25 років позбавлення волі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 жовтня у Міністерстві юстиції РФ заявили про можливість розгляду питання екстрадиції Савченко до України після винесення їй вироку. При цьому у російському відомстві заявили, що питання можливої видачі нашої співвітчизниці Україні після винесення неї вироку може обговорюватися за обов’язкової умови визнання Україною рішення російського суду, а також гарантій покарання засудженої на батьківщині.

Читайте: Учителька з Росії поплатилася батьківським будинком за підтримку Савченко (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ