Савченко
Надія Савченко побоюється, що документи, надані російськими тюремниками, можуть бути використані для етапування

Начальник СІЗО у Новочеркаську, у якому утримують українську льотчицю Надію Савченко, видав полоненій пакет документів для екстрадиції в Україну. Про це розповіла сестра льотчиці Віра Савченко, пише ТСН.

«Вона зараз заповнює документи: заяву, біографічні дані та інші. Як сказав начальник тюрми Калганов, вони необхідні для екстрадиції. Будемо сподіватися, що це так», – каже Віра.

Надія Савченко, у свою чергу, побоюється, що ці документи можуть бути використані для етапування.

Сестра ув’язненої в Росії льотчиці повідомила також, що стан здоров’я Надії нормальний, настрій – гарний. Вона вже може вживати нормальну їжу. Лише є проблеми з ногами, адже вони набрякають через порушення функціонування нирок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 квітня спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що обмін української льотчиці Надії Савченко на російських військовослужбовців Євгенія Єрофеєва та Алєксандра Алєксандрова можливий.

19 квітня Петро Порошенко висловив сподівання, що під час телефонної розмови з Владіміром Путіним йому вдалося досягти домовленостей щодо повернення на батьківщину незаконно засудженої у РФ української льотчиці Надії Савченко.

Нагадаємо, 18 квітня Голосіївський райсуд столиці визнав винними російських військовослужбовців Євгенія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова. Їх засудили до 14 років з конфіскацією усього майна.

22 березня 2016 року російський суд засудив Савченко до 22 років ув’язнення в колонії загального режиму і штрафу в 30 тисяч російських рублів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ