savchenko
Савченко приїхала в Москву на апеляцію українських політв’язнів Карпюка і Клиха у Верховному суді Росії

Депутат Верховної Ради Надія Савченко на засіданні Верховного суду РФ в Москві привітала українських політв’язнів Станіслава Клиха та Миколу Карпюка вигуком «Слава Україні, героям слава!». У Мережі вже з’явився відповідний відеозапис.

Під час перерви в засіданні суду Савченко вдалося поговорити з українськими політв’язнями за допомогою відеозв’язку. Нардеп закликала українців не здаватися.

«Слава Україні! Хлопці, тримайтеся! Миколо, ти витримаєш. Мені теж винесли двадцять, а ні хр*на не двадцять. Слава Україні! Героям слава!» – сказала Савченко.

savchenko-u-moskviЯк відомо, Надія Савченко приїхала в Москву на апеляцію українських політв’язнів Карпюка і Клиха у Верховному суді Росії. Нардеп також записала відеозвернення перед своєю поїздкою до Москви. Вона припускає, що може не повернутися звідти живою.

У свою чергу, прес-секретар російського президента Дмітрій Пєсков запевнив, що народному депутату України Надії Савченко не закритий в’їзд до РФ, тому реакції на її приїзд до Москви чекати не варто.

На запитання, чи узгоджувався приїзд Савченко в Росію з Кремлем, прес-секретар Путіна відповів негативно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ