Надія Савченко
Надія Савченко

Місцеперебування народного депутата України Надії Савченко наразі невідоме її адвокатам, і до 27 липня вони можуть цього і не дізнатися. Про це сказав адвокат українки Марк Фейгін, передає Укрінформ.

«На разі ми не знаємо, де Надія Савченко. І враховуючи, що її етапували 17 липня, влада тепер формально має 10 днів, до 27 липня, аби не повідомляти родичам про її місцеперебування», – сказав Фейгін.

За його словами, найреальнішим варіантом місця утримання Савченко є СІЗО у Ростові-на-Дону або у Кам’янську-Шахтинському Ростовської області. «Все залежить від резонів, які оберуть організатори процесу, – пояснює Фейгін. – Від Ростова до Донецька 160 км, довга виснажлива дорога. Від Шахтинська – 15 хвилин їзди».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українська льотчиця була вкрай стурбована тим, щоби встигнути оформити у нотаріуса заповіт до початку відправки до Ростова.

Нагадаємо, українській льотчиці Надії Савченко в Росії закидають безпосереднє вбивство двох російських журналістів на Донбасі, а також замах на вбивство цивільних осіб, які могли постраждати в результаті нібито скоригованого нею артилерійського обстрілу. За інформацією Слідкому, їй загрожує до 25 років в’язниці.

Савченко має імунітет як народний депутат України і обраний делегат ПАРЄ. 17 липня українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко етапували з московського СІЗО «Матроська тиша» в Ростовську область РФ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ