СБУ викрила у своїх лавах шпигуна
СБУ викрила у своїх лавах шпигуна

Служба безпеки України викрила у своїх рядах чергового шпигуна. Про це на у Facebook написав радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

«Контррозвідка СБУ реалізувала спецоперацію з припинення розвідувально-підривної діяльності агента російських спецслужб, співробітника Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) капітана Дегтярьова, 1988 р.н., уродженця Євпаторії й мешканця міста Києва, який має допуск до державної таємниці», – йдеться у повідомленні.

За словами Лубківськго, «за завданням ворога, використовуючи допуск до відомостей, що становлять державну таємницю України і, маючи доступ до службових приміщень СЗРУ, з серпня 2014- по березень 2015 року він фотографував документи з обмеженим доступом, копіював інформацію з комп’ютерів співробітників розвідоргану та передавав її представникам ФСБ РФ»

У СБУ повідомили, що Дегтярьова мали працевлаштувати в подальшому в російських розвідувальних органах, він мав отримати дострокове звання та грошову винагороду, що було головною мотивацією його зради.

Головне слідче управління оголосило Дегтярьову підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1. ст.111 КК України («Державна зрада у формі шпигунства») та обрало запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ