Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко

СБУ допитує менеджерів компанії Ріната Ахметова з метою виявити їх можливу причетність до фінансування шахтарських протестів у Києві. Про це повідомляє УНІАН.

«Ми, як СБУ, розслідуємо кримінальне провадження, пов’язане з незаконним фінансуванням з-за кордону провокаційних акцій в Києві під приводом так званих шахтарських протестів. Ми вже затримали так званих «фінансистів-кур’єрів», які з Москви, з офісу екс-прем’єр-міністра привозили гроші. Затримані спільники (так звані «тисячники»), які в Києві збирали й фінансували постановочні акції», – сказав очільник СБУ Валенти Наливайченко.

За його словами, СБУ направила повістки менеджменту однієї з компаній Ахметова. «Принаймні, людину, яка є власником цієї компанії, і топ-менеджмент цієї компанії, допитує СБУ в рамках цього ж кримінального провадження», – сказав Наливайченко, зазначивши, що доки триває слідство ще триває, він не може розголошувати іншу інформацію.

Нагадаємо, 24 квітня СБУ відкрила кримінальне провадження за фактами фінансування акцій протесту шахтарів у Києві. До цього нардеп Мустафа Найєм оприлюднив документи, які свідчать про те, що компанія ДТЕК Ріната Ахметова організовувала соціальні заворушення в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ