суд
В СБУ кажуть про можливий розгляд справи затриманих ГРУшників РФ у міжнародних судах

Справа щодо арештованих російських військовослужбовців ГРУ Генштабу Збройних сил РФ капітана Єрофєєва та сержанта Алєксандрова в майбутньому може розглядатися міжнародними судами. Про це заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі телеканалу «Еспрессо ТV».

«Якщо брати в майбутньому, я думаю, що це може бути однією зі складових для розгляду міжнародними судами, якщо вони будуть, якщо це трапитися, якщо ми своїми силами не впораємося», – заявив він. «Те, що вони будуть засуджені, ми не можемо говорити заздалегідь. Ми не знаємо, як вчинить суд, що буде до суду, тому говоримо: на сьогоднішній день є підозра в тому, що вони вчинили терористичний акт, в тому, що вони сприяли терористичній організації «Луганська народна республіка», – зазначив Вовк.

За його словами, допит затриманих проводився в присутності адвоката, жодних змін в їхній поведінці поки немає. «Єрофєєв і Алєксандров спілкуються зі слідчим у тому ж форматі, в якому спілкувалися після фізичного затримання, після того, як їх лікували, під час лікування. Змін в їхній поведінці наразі немає. Вони усвідомлюють, в якій ситуації вони опинилися», – додав начальник Головного слідчого управління СБУ та наголосив, що заарештованих допитували в законному порядку. Він зазначив, що заарештованихвідвідували представники ОБСЄ, Червоного Хреста й журналісти, зокрема, представники міжнародних ЗМІ. Також Вовк заявив, що заарештовані на час лікування перебуватимуть в спеціально обладнаних палатах.

Як відомо, раніше Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Єрофєєва та Алєксандрова. Російські спецназівці 16 травня потрапили в полон, коли у складі диверсійно-розвідувальної групи намагалися захопити стратегічний міст в районі н.п. Щастя.

Інформаційний Акцент

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ