СБУ
Обшук в будівлі Апеляційного суду проводиться з 19 червня

Генпрокурор Віктор Шокін має намір просити парламент про позбавлення суддівської недоторканності голови Апеляційного суду Антона Чернушенка. Про це Шокін розповів журналістам в понеділок на брифінгу разом з в.о. голови СБУ Василя Грицака, пише Українська правда.

«Завтра я внесу подання до ВРУ з метою зняття суддівської недоторканності з Чернушенка, його затримання та арешту», заявив Шокін. За його словами, в Чернушенка вилучено 6,5 тис. доларів, приблизно 30 тисяч гривень, ключі від 5 автівок, зареєстрованих на його родичів, картки на пальне (14 тонн).

Шокін підкреслив, що голова Апеляційного суду відмовляється давати свідчення щодо походження вилучених у нього коштів та цінностей: «Також він відмовляється залишати будівлю суду, сидить там, їсть, п’є і на скільки мені відомо, дивіться в онлайні нашу прес-конференцію».

Як повідомляє кореспондент УП, в ГПУ продемонстрували відео, під час якого суддя намагався приховати від слідчих підготовлену ним ухвалу. Крім того, на відео  обшуку в голови Апеляційного суду видно, що Чернушенко приховував у мантії гроші від слічих. Також у кабінеті Чернушенка було знайдено генератор шуму.

Як відомо, Головне слідче управління ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду Києва в роботу автоматизованої системи документообігу суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 376 КК України. Обшук в будівлі Апеляційного суду проводиться з 19 червня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ