Кушанашвілі планував влаштуватися ведучим на радіо «Вєсті»
Кушанашвілі планував працювати ведучим на радіо «Вєсті» в Україні

Служба безпеки України на три роки заборонила в’їзд в Україну скандальному російському телеведучому Отару Кушанашвілі, який різко висловлювався про Україну, а також на адресу української влади. Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська, передає УНН.

Кушанашвілі планував влаштуватися ведучим на радіо «Вєсті». Це викликало обурення багатьох українських політиків, журналістів та активістів через прокремлівські заяви Кушанашвілі та його критику на адресу України.

«Мені здається, що тільки один погляд прем’єр-міністра країни, в яку я збираюся їхати, говорить про те, що рівень психопатії є дуже високим… По очах його видно, що він не в собі. І виходячи з того, що він є одним з керівників держави, який веде цю війну, можна сказати, що з київської стороною щось не так… Але якщо ви мене питаєте, за кого я, звісно, я — за Російську Федерацію, в якій живу і яку люблю», – сказав він в інтерв’ю російському пропагандистському каналу LifeNews.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російського співака Єгора Кріда (справжнє ім’я Єгор Булаткін) не пустили в Україну.

Як припускають українські ЗМІ, причиною відмови у в’їзді могло стати те, що співак почав продавати квитки на свої концерти в Криму, які мають відбутися 22 квітня і 1 травня. Торік він вуе виступав на концертних майданчиках окупованого півострова.

В українській столиці Єгор Крід мав виступити 26 березня на сцені концертного залу Stereo Plaza.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ