Клюєв
Клюєва оголосили у розшук

Служба безпеки України оголосила у розшук народного депутата України Сергія Клюєва. Про це йдеться на офіційному сайті МВС.

На офіційному сайті МВС у рубриці «Особи, які переховуються від органів влади» йдеться про те, що СБУ оголосила у міждержавний розшук нардепа Клюєва. За інформацією правоохоронців, політик зник 4 червня і переховується від органів прокуратури. Клюєву інкримінують ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Водночас адвокат нардепа Сергія Клюєва Юрій Сухов заявив, що правоохоронці не мають права оголошувати у розшук народного депутата Сергія Клюєва, адже він не є підозрюваним у провадженні, адже йому досі не вручили повідомлення про підозру. «Наскільки мені відомо, належним шляхом Клюєву не було повідомлено про підозру. А доки особі не вручено повідомлення про підозру, він не є підозрюваним. Тобто з процесуальної точки зору він не є підозрюваним. Через те, що він не є підозрюваним, він не може бути оголошеним у розшук. Я не знаю, на яких підставах вони це роблять», – пояснив адвокат.

Нагадаємо, 3 червня Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Клюєва та народного депутата Сергія Мельничука.

Помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян раніше повідомляв, що 3 червня народному депутату Сергію Клюєву відмовили в перетині державного кордону за дорученням правоохоронних органів. Клюєв намагався з аеропорту «Бориспіль» вилетіти до австрійської столиці. У Відні Клюєв має особняк, там також зосереджені його активи.

ГПУ підозрює Клюєва в шахрайстві, незаконному заволодінні майном та зловживанні службовим становищем. 4 червня народний депутат України від «Опозиційного блоку» не з’явився на допит у Генеральну прокуратуру України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ