СБУ
До переліку потрапив 1391 колишній співробітник Служби безпеки України

Служба безпеки України оприлюднила на своєму сайті поіменний список колишніх співробітників спецслужби, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога, повідомили в прес-центрі СБУ.

Зазначається, до переліку потрапив 1391 колишній співробітник Служби безпеки, серед яких є лейтенанти, майори та полковники.

Зокрема, до списку ввійшли 135 осіб з 3-го управління (з дислокацією в місті Сімферополь АР Крим) ЦСО «А» СБ України, вісім — з управління внутрішньої безпеки СБУ, а також 817 осіб з ГУ СБУ в АР Крим, 383 – з УСБУ в Севастополі, 26 із санаторіїв «Євпаторія» і «Чорномор`я», а також із оздоровчого комплексу «Парус» СБУ та інші.

Нагадаємо, за інформацією речника Адміністрації президента України з питань АТО Андрія Лисенка, чимало військовослужбовців у Криму, які зрадили присязі на вірність народу України, залишаються без роботи.

Зокрема, командування угруповання авіаційного полку збройних сил РФ, дислокованого у селі Новофедорівка Сакського району АРК, збирається забезпечити посадами лише 25% колишніх українських військовослужбовців (500 осіб). Незначну кількість офіцерів обіцяють перевести на Північний Кавказ.

Крім того, Лисенко повідомив, що командування Севастопольського військово-медичного центру провело скорочення штату та зменшило кількість ліжко-місць у 5 разів. Насамперед скорочували колишніх українських офіцерів.

Читайте: СБУ затримала в Слов’янську «перевертнів у погонах»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ