Катерина Ющенко звернулаcя до правоохоронців з приводу тиску на свій фонд
Катерина Ющенко звернулаcя до правоохоронців із приводу тиску на свій фонд

Служба безпеки України взялась за дружину екс-президента Віктора Ющенка. Силовики порушили кримінальне провадження через діяльність фонду «Україна 3000», який 10 років тому започаткував проект будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». Про це у Facebook повідомила Катерина Ющенко.

За словами Катерини Ющенко, кримінальне провадження порушили через можливе розкрадання коштів, зібраних на будівництво клініки.

Вона наголосила, що за минулі 5 років її фонд пережив 14 перевірок СБУ, Контрольно-ревізійного управління, Генеральної прокуратури, Податкової адміністрації та міліції. Однак «жодна із перевірок не виявила нічого протизаконного в діях фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяку на розкрадання, присвоєння, нецільове використання зібраних благодійних коштів».

Як стверджує дружина третього президента, кримінальне провадження правоохоронні органи відкрили за зверненням нібито сепаратистської організації «Громадська безпека і розвиток».

«Вона зареєстрована в листопаді 2015 року в місті Херсоні. Раніше це об’єднання називалося «Нове слов’янське покоління». Його представляють відкриті сепаратисти, які кілька років тому хотіли створити сепаратистську так звану Херсонську народну республіку», – розповіла керівниця фонду.

Виходячи з цього, Ющенко звернулася до правоохоронних органів з проханням перевірити діяльність цієї організації.

123456Нагадаємо, в червні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль закликав притягти до кримінальної відповідальності та засудити президента України у 2005-2010 роках Віктора Ющенка за корупційні діяння, пов’язані з коштами проекту «Дитяча лікарня майбутнього».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ