СБУ звинуватила Росію у викраденні Савченко

Служба безпеки України порушила кримінальне провадження проти російських посадовців за викрадення української льотчиці Надії Савченко, передає Еспресо.TV.

«Зареєстровано кримінальне провадження проти посадових осіб РФ за викрадення Надії Савченко», – повідомляється у Twitter СБУ. Нагадаємо, 1 червня адвокат українки повідомив, що слідчі дії у справі незаконно затриманої та ув’язненої Надії завершено. Раніше її попередній адвокат пропонував обміняти українку на полонених ГРУшників, які потрапили в полон біля Щастя.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Савченко перебуває в російському СІЗО від літа 2014 року. У грудні вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати українки повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, якого дотримувалася понад 80 днів. Згодом Савченко відновила голодування. У Росії льотчицю звинувачують у причетності до вбивства двох російських журналістів, замах на вбивство з мотивів політичної ненависті та незаконний перетин кордону з Росією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ