Встановлено особи понад 60 російських військових

На території України з березня 2014 року перебували військовослужбовці 3-й окремої бригади спецназу російського Головного розвідуправління (Тольятті). Про це повідомила прес-служба СБУ, передає Кореспондент.

Наразі вдалося встановити особи понад 60 військових, які, за їхніми словами, брали участь у військових діях на Донбасі. Прес-служба СБУ оприлюднила їхні прізвища, а також фотографії деяких спецназівців. Серед військових СБУ також назвало Катерину Александрову, дружину затриманого російського спецпризначенця, яка раніше в інтерв’ю російським ЗМІ повідомила, що знала про перебування чоловіка в зоні АТО.

У прес-службі СБУ також заявили, що Росія вже вивела цю батальйонну групу. Це сталося 17 травня, на наступний день після того, як потрапили в полон сержант Алєксандр Александров і капітан Євген Єрофєєв. Згідно з повідомленням, 18 травня на аеродром Міллерово в Ростовській області нібито прибув транспортник Іл-76, який евакуював підрозділ в Самару.

Нагадаємо, 16 травня під час бойового зіткнення в районі Щастя військові 92-ї механізованої бригади ЗСУ затримали двох російських спецназівців зі складу диверсійно-розвідувальної групи противника. У Міноборони РФ через добу заявили, що затримані вже не перебувають на службі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ