Російські журналісти знайшли серед українськх дітей «русофобів»
Російські журналісти знайшли серед українськх дітей «русофобів»

Служба безпеки України затримала та примусово повернула до Російської Федерації журналістку телекомпанії «Первий канал» Алєксандру Черепніну, яка планувала вплинути на українські медіа, повідомляє Укрінформ.

«Журналістка російської телекомпанії «Первий канал» А.Черепніна 19 червня прибула до України з намірами деструктивного впливу на вітчизняний медіа-простір. Служба безпеки України ухвалила рішення блокувати деструктивні дії журналістки. Її затримали та примусово повернули до Російської Федерації, заборонивши в’їжджати до України впродовж 3 років», – йдеться у повідомленні СБУ.

Зазначається, що у сюжеті цієї журналістки, який «Первий канал» оприлюднив 24 червня, зображено: малолітніх дітей, які через нібито «деструктивне виховання активно закликають до міжнаціональної ворожнечі та знищення громадян РФ»; школярів, у яких на «державному рівні активно виховують почуття ненависті до громадян РФ»; військовослужбовців ЗСУ, яких названо «бойовиками, що беруть участь в ідеологічній обробці дітей з метою популяризації ненависті до Росії та розпалювання міжнаціонального конфлікту».

Нагадаємо, через депортацію російської журналістки «Первого канала» у Росії відкрили кримінальну справу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ