Осуховський
Юридичну компанію, яка захищає підозрюваних, заснували заступники екс-міністра Захарченка, – Осуховський

Народний депутат України від партії «Свобода», член парламентського антикорупційного комітету Олег Осуховський вимагає від правоохоронних органів розслідувати саботаж із боку прокурорів, суддів та адвокатів у справах злочинів проти Майдану. Про це повідомляє прес-служба партії.

Нардеп від партії «Свобода» Олег Осуховський вимагає розслідувати саботаж із боку прокурорів, суддів та адвокатів у справах злочинів проти Майдану. Про це він заявив на засіданні Комітету Верховної Ради з питань протидії корупції, де заслухали інформацію Генпрокуратури, Нацполіції та СБУ щодо розслідування злочинів проти Майдану.

За словами депутата, відбувається очевидний саботаж розслідування: «Злочинне угрупування суддів, прокурорів і адвокатів підозрюваних робить усе, щоби винних не було покарано. Є інформація, що юридичну компанію, яка захищає підозрюваних, заснували заступники екс-міністра Захарченка, очевидно, звідти і фінансування захисту. СБУ та Нацполіція повинні розслідувати дії осіб, які саботують завершення справ та ухвалення вироку винним у розстрілі Небесної сотні та інших злочинах проти Майдану», – наголосив «свободівець».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Комітету з протидії корупції Єгор Соболєв ініціює відставку Генерального прокурора України Юрія Луценка через саботаж розслідування справ Революції гідності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ