героїн
СБУ вилучила 500 кілограмів героїну

Служба безпеки України спільно з іноземними спецслужбами провела масштабну спецоперацію, в результаті якої вилучено 500 кілограмів героїну (приблизно 1,5 млн доз), орієнтовна вартість якого на наркоринку становить майже 1 млрд 400 млн грн. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

«Таким чином було викрито стійкий транзитний канал контрабанди героїну з Близького Сходу до країн ЄС (Іран – Туреччина – Україна – Польща)», – йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, до складу транснаціонального організованого злочинного наркоугруповання, що ліквідовано за сприяння Державної прикордонної служби та Державної фіскальної служби, входили: громадянин однієї з європейських країн (організатор) та п’ятеро громадян України.

Як поінформували в СБУ, півтонни героїну прибуло до України через митний пост «Іллічівськ» Одеської митниці на поромі «Cheng A» у вантажівці з рулонами гідроізолювального бітуму. «Задля зручності рулони з наркотиком були спеціально промарковано. Наркоділки намагалися переправити його з України до Польщі через митний пункт пропуску «Ягодин», – зазначається в повідомленні.

Затримана партія є рекордною для України за всю її історію, підкреслили в СБУ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ