Барабанщик Джеймс Коттак вдягнув синьо-жовту футболку з емблемою Євросоюзу на конценрті гурту в Києві
Барабанщик Джеймс Коттак вдягнув синьо-жовту футболку з емблемою Євросоюзу на конценрті гурту в Києві

Легендарні Scorpions на концерті в Києві 19 лютого кілька хітів зі свого репертуару виконали, піднімаючи вгору українські прапори, а композицію «Send me an Angel» присвятили героям Революції Гідності, пише Сегодня.

Scorpions дали концерт напередодні річниці подій на Майдані. Музиканти з’явилися на сцені через півтори години після офіційно заявленого початку концерту. Вийшовши до глядачів, соліст Клаус Майне майже без акценту привітався: «Добрий вечір, Київ. Як справи?».

Під час виступу музиканти кілька разів кидали в зал медіатори та барабанні палички, після чого у фан-зоні в боротьбі за них відбувалися недовгі бійки.

Кілька композицій супроводжувалися картинками кольорів українського прапора, а хіт «Send me an Angel» Клаус присвятив жертвам Євромайдану.

Найвідомішу пісню зі свого репертуару – «Wind of Change» – музиканти виконали, піднімаючи вгору українські прапори (ними їх забезпечили шанувальники під сценою).

Останнім же акцентом концерту була сцена, коли барабанщик Джеймс Коттак вдягнув синьо-жовту футболку з емблемою Євросоюзу, тим самим натякнувши, що Україну не проти бачити в Європі.

Нагадаємо, Scorpions підтримували Україну з часів Майдану і бажали українцям перемоги в своїй боротьбі.

Влітку 2015 року Scorpions відмовилися виступити на боксерському шоу в Севастополі, незважаючи на чималий гонорар. А до цього команда виключила анексований Крим з графіку своїх гастролей. Менеджер Scorpions зазначив, що рокери не виступатимуть в Криму, поки він залишатиметься «сумнівною територією».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ