святковий ярмарок
На Софіївській і Михайлівській площах запустили безкоштовний Wi-Fi

Підключайте свої смартфони, робіть селфі і моментально діліться враженнями з друзями! На святкових ярмарках у Києві можна користуватися безкоштовним Wi-Fi. Також за подіями, що відбуваються на Софіївській та Михайлівській площах, можна стежити, з комфортом сидячи вдома. Про це повідомив керівник управління туризму КМДА Антон Тараненко, передає Укрінформ.

«Результатом спільної діяльності Управління Туризму і компанії Unispot стало те, що на території новорічного містечка, який розташований на Софіївській та Михайлівській площах, можна користуватися безкоштовним Інтернетом», – розповів він. «Wi-Fi з назвою точки доступу – Visitkyiv.travel вже готовий прийняти сотні юзерів», наголосив Тараненко.

А для тих, хто не може відвідати центральну новорічну локацію, було передбачено трансляцію наживо зі встановлених тут веб-камер. Пряму трансляцію можна спостерігати за цим посиланням.

Як відомо, у Києві 19 грудня на Софійській площі в Києві запалили вогні на головній ялинці України. 24-метрове живе й пухнасте дерево подарувала столиці влада Івано-Франківська. Після новорічних свят ялицю розпиляють і продадуть «кружальцями» на аукціоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ