Криворізька «Самопоміч» затвердила Семенченка кандидатом у мери
Криворізька «Самопоміч» затвердила Семенченка кандидатом у мери

Семен Семенченко балотуватиметься у мери міста Кривий Ріг. Його кандидатуру 28 лютого затвердив з’їзд Криворізької міськорганізації партії «Самопоміч», пише Newsru.com.

На зборах були присутні два з трьох представників міського відділення партії.

«На голосування винесли кандидатуру Семена Семенченка. З першої спроби узгодити претендента не вдалося, оскільки Юрій Милобог, який раніше під час всеукраїнської конференції «Об’єднання «Самопоміч» запропонував кандидатом у мери Семенченка, спершу утримався. Присутній член міськвиборчкому зазначив, що претендента мусять схвалити більшістю голосів. Після обговорення відбулося повторне голосування, і двома голосами «за» було затверджено кандидатуру Семена Семенченка», – йдеться в повідомленні.

Однак, за статутом партії, рішення ще має затвердити політрада.

Крім того, в неділю провела конференцію партія «Сила людей» і затвердила кандидатуру Світлани Сови на посадумера Кривого Рогу. Сова – учасник благодійного фонду «Громадська ініціатива жителів Кривбасу», активістка громадського союзу «Екологічна рада Криворіжжя». Депутат Криворізької міської ради.

27 лютого міський осередок партії «УКРОП» схвалив кандидатуру Миколи Колесника на мера міста.

Раніше зареєстрували свої кандидатури п’ять претендентів на посаду. Це чотири самовисуванці – Яна Беркут, Юрій Вілкул, Інна Іванченко та Олександр Натаров, а також один представник політичної партії – Ігор Левицький.

Нагадаємо, Верховна Рада достроково припинила повноваження Криворізького міського голови Юрія Вілкула і призначила позачергові вибори Криворізького міського голови на 27 березня 2016 року.

Офіційно подача документів від претендентів на посаду мера Кривого Рогу на позачергових виборах 27 березня спливає о 24.00 2 березня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ