Русеф
Русеф перебувала на посаді президента Бразилії 13 років

Сенат Бразилії проголосував за остаточний імпічмент президента країни Ділми Русеф. Її звинувачують у маніпуляціях з державним бюджетом з метою приховати масштаби фінансових проблем. Остання не визнає себе винною. Про це повідомляє ВВС.

За імпічмент проголосував 61 сенатор, проти висловилися 20. У цілому, для відставки президента Бразилії необхідно було 54 голоси в Сенаті.

Варто нагадати, що Русеф перебувала на посаді президента Бразилії 13 років. Тимчасовим головою держави до виборів 2018 року стане віце-президент Мішель Темер.

Нагадаємо, останніми місяцями Бразилію сколихнули протестні акції прихильників і супротивників Русеф.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 травня прихильники екс-глави держави заявили про насильство над Конституцією і перекрили дороги в 16 штатах.

У березні мільйони бразильців вийшли на вулиці своїх міст з вимогою відставки Ділми Русеф.

Очільницю держави критикували за найгірший економічний спад у країні за останні чверть століття та корупцію. Русеф, яку в 2014 році переобрали на новий чотирирічний термін, наполягала, що добровільно своє крісло не полишить.

В середині квітня парламентська комісія Бразилії проголосувала за імпічмент Русефнижня палата парламенту підтримала це рішення. Як аргумент на користь відставки очільниці Бразилії наводилося рішення Федеральної рахункової палати країни, яка рекомендувала парламенту визнати неспроможним фінансовий звіт уряду за 2014 рік.

Раніше Русеф заявила про «змову» проти себе. Вона натякнула, що одним із учасників уявного «перевороту» є віце-президент Мішел Темер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ