вибори
Сепаратист Аксьонов іде у мери Добропілля

Кандидатом у мери міста Добропілля Донецької області зареєстрований відомий сепаратист Андрій Аксьонов, який відкрито підтримував «ДНР» і організовував незаконний референдум 11 травня 2014 року про відокремлення Донбасу від України. Таку інформацію поширюють у мережах місцеві жителі, які виступають проти сепаратистів і бойовиків, пише Четверта влада.

Аксьонов обіймає посаду голови селища Новодонецьке, яке підпорядковане міській раді Добропілля. Навесні 2014 року, коли в Донецькій області відбувалося протистояння прихильників територіальної єдності України та сепаратистів «ДНР», Аксьонов став на бік сепаратистів.

У квітні 2014 року він намагався перешкоджати патріотичному автопробігу прихильників України та називав його учасників «говномутами», водночас у своїх інтерв’ю Аксьонов стверджував, що зобов’язаний, як голова селища, дотримуватися вимог сепаратистів, навіть якщо вони захочуть приєднатися до Гондурасу. Висловлювання Аксьонова збереглися на відеозаписі.

Крім того, доступне також відео про незаконний референдум у селищі Новодонецьке. На ньому жителі сусіднього Олександрівського району скаржаться, що їхня місцева влада не стала проводити у себе референдум «ДНР», тож, їм довелося їхати в Новодонецьке, де Аксьонов організував такий референдум.

Місто Добропілля розташоване в західній частині Донецької області, тому бойові дії його оминули. Навесні 2014 року воно було узяте під контроль силами української армії та добровольчими батальйонами без бою.

Незважаючи на очевидні факти причетності Аксьонова до сепаратизму і розпалювання бойових дій в Донбасі, українська влада не лише не поспішає притягнути його до відповідальності, але й спокійно дозволяє Аксьонову знову йти у владу. Відомо, що до кінця 2014 року Аксьонов жив у Криму, де переховувався від можливого переслідування українських правоохоронців. Та тепер він не лише повернувся в Добропілля, а й намагається взяти місто під свій контроль.

Читайте: «Батьківщина» делегує в Київраду сина кримінального авторитета

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ