ШевцовКандидатуру скандального голови Вінницької поліції Антона Шевцова, якого звинувачують у держзраді, могли лобіювати з Адміністрації президента. Про це написав депутат фракції «БПП» Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook.

«Той факт, що главу Вінницької поліції спочатку звільнили, а потім затримали – це, звичайно ж, насамперед заслуга громадськості, журналістів. У першу чергу Дмитра Гнапа, які били на сполох всі ці дні», – зазначає депутат.

«Звичайно, залишається питання, як ця людина взагалі потрапила на цю посаду. Очевидно, кандидатуру Антона Шевцова лобіювали, і наскільки мені відомо, ініціатива виходила з Адміністрації президента», – стверджує Найєм.

«Правда це чи ні, покаже час. Але цей випадок повинен стати хорошим прикладом, щоби зрозуміти просту істину: хто б не стояв за тим чи іншим чиновником, як би хто не наполягав на чиємусь призначенні – публічна, політична і юридична відповідальність у кінцевому рахунку лягає на плечі керівництва Національної поліції», – додає нардеп.

18 березня співробітники Служби безпеки України затримали колишнього керівника Національної поліції Вінницької області Антона Шевцова, який намагався втекти до Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник прес-центру СБУ Олена Гітлянська. У нього вилучили авіаквиток «Мінськ-Москва».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, начальника управління Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова відсторонили від посади.

Нагадаємо, наприкінці лютого користувачі соцмереж розшукали і виклали спільну фотографію Шевцова з російським боксером і депутатом Ніколаєм Валуєвим, фото на тлі будівлі з російським прапором, а також фотографії його сина на тлі російської окупаційної техніки в Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ