535203_20150922100241
Пропагандистське радіо «ДНР» безперешкодно працює у Дніпропетровській області

Пропагандистське радіо бойовиків «ДНР» абсолютно безперешкодно працює на території, підконтрольній Україні, зокрема, у Дніпропетровській області, в діапазоні УКХ (FM радіо). Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав глава правління «Фонду оборони Країни», командир окремого підрозділи спецзв’язку, науковець-еколог і громадський активіст Павло Хазан.

«Виконуючи завдання військ зв’язку в зоні АТО, ми попутно вирішили посканувати цивільний діапазон УКХ (тобто по-простому FM радіо). Виявилися дуже цікаві разультати, причому не тільки в АТО, але і за межами зони. Сепарське радіо «Новоросія» впевнено і якісно транслює в Красноармійську та за ним, на трасі. Ось в 145 км до Дніпра – можна дізнатися яке прекрасне і чудове життя в «ДНР» і про їхню дружбу з Північною Осетією», – повідомив він.

«Я хочу підкреслити, що це не КХ-станції, а УКХ! І для того, щоби запеленгувати джерело, не потрібно багато часу. Щоб їх заглушити, не потрібно багато технічних засобів. А для того, щоби віщати українським каналам, потрібно тільки бажання!» – акцентував Хазан.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2014 року в Донецьку стартувало мовлення українського радіо. Як повідомив міністр інформаційної політики України Юрій Стець, прийом по Донецьку є у всіх районах. «Запустили «Радіо 24» з Костянтинівки сигнал на Донецьк, частота 103,1. В ефірі «Радіо 24» вийшов перший випуск «Громадського» «Хроніки Донбасу», – написав він.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ