бойовики
Терористи готують провокацію – під виглядом українських військових планують обстріляти Харцизьк

Контрольовані Росією бойовики на Донбасі планують обстріляти Харцизьк і видати обстріл за нібито дії українських військових. Про це у вівторок, 22 вересня, повідомляє Штаб оборони Маріуполя на своїй сторінці у Facebook.

«Наше джерело повідомляє, що 21.09.15 російські куратори «ДНР» дали вказівку членам «поліції» і «МДБ ДНР» організувати підготовку постановочного сюжету про затримання української розвідувально-диверсійної групи в тилу «ДНР», – йдеться в повідомленні.

«З цією метою поліцаї і «емдебісти» шукають бомжів, яких планують одягти у форму з українською символікою і представити як диверсантів», – зазначається в повідомленні. Також у штабі уточнили, що план терористів передбачає обстріл з мінометів мирних об’єктів Харцизька, після чого сили збройних структур бойовиків спіймають «засланих українських лазутчиків».

За задумом терористів, «сюжет про затримання ДРГ одразу ж повинні висвітлити російські й сепаратистські ЗМІ, в контексті звинувачення України в порушенні мирних домовленостей».

Місто Харцизьк Донецької області контролюють проросійські бойовики з угрупування «ДНР».

Читайте: «Героєм ДНР» можна стати за 900 дерев’яних (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ