Терористи використали 8 Березня для пропаганди «ДНР»
Терористи використали 8 Березня для пропаганди «ДНР»

Новим трендом від окупантів на Донбасі стали подарунки з символікою так званої республіки: жінкам дарують сервізи з гербами і гаслами терористичного формування, повідомляє «Інформатор».

«Подарунком може стати все. Найчастіше, це звичайні речі зі святковою націнкою і в святковій упаковці. Але є в цій веселій метушні одна нова, характерна для ДНР, риса, яка не може не кинутися в очі, – подарунки з символікою республіки. Вони затребувані, їх купують з якимось особливим задоволенням, з помітною гордістю, людьми самих різних соціальних груп. Хтось бере кавову філіжанку, на яких зображений прапор або герб ДНР, за 50 рублів. Поруч солідний чоловік у військовій формі просить зробити з цих філіжанок сервіз: «Нехай дружина подруг пригощає». Чашки для чаю за 200-270 рублів, блокноти по 660 рублів. І солідніше – за 1200 рублів. Все це прикрашено прапорами, гербами, гаслами», – йдеться у пропагандистському повідомленні сепаратистів.

Як відомо, 8 березня в країнах пострадянського простору відзначають Міжнародний жіночий день.

Водночас жінок України зі святом привітав президент Петро Порошенко. У привітальному відеоролику від глави держави використані фото відомих волонтерок, спортсменок, Надії Савченко та інших жінок. Привітальний пост президент опублікував у своєму Twitter.

«Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в краще майбутнє. Зі святом, дорогі жінки!», – написав він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ