У Корабельному районі Миколаєва невідомі замінували телевізійну вишку, розташовану в районі кладовища, і підняли над нею так званий прапор «Новоросії», на якому на червоному тлі зображено хрест синього кольору з білим окантуванням.

Як повідомляє місцеве видання «Нік вєсті», спочатку, побачивши прапор на телевежі, правоохоронці спробували залізти на неї, однак виявили, що біля вишки встановлена «розтяжка» (міна). На місце події приїхали близько 100 правоохоронців, зокрема начальник обласного управління міліції Віталій Гончаров. «Станом на 13:00 прапор з телевежі вже зняли», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що охоронець об’єкта помітив прапор близько 11:30. «Спочатку сам вирішив зняти його, проте побачивши розтяжку, викликав міліцію. За попередніми даними, було знайдено лише один вибуховий пристрій – ручну протипіхотну гранату Ф-1», – йдеться у повідомленні.

У понеділок, 6 липня, новий глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що крім Луганської та Донецької областей, потенційно небезпечними з точки зору сепаратизму є ще п’ять регіонів України.

«Ми локалізували терористів на території зони АТО, але в той же час, сепаратизм, керований Москвою, поширюється на інші регіони України. Можу сказати, що гарячими точками у першу чергу можна назвати одеський регіон, Харків, Запоріжжя, Херсонську і Миколаївську області», – сказав Грицак. За його словами, СБУ вживає превентивних заходів у цих регіонах.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ