вибори
На Вінничині спостерігача від «ОПОРИ» покусали за носа

Довірена особа кандидата на посаду сільського голови на Вінниччині вкусила спостерігача від громадянської мережі «ОПОРА». Про це з посиланням на постраждалого повідомила прес-секретар ГО у Вінницькій області Галина Сегеда, передає Укрінформ.

«На Вінниччині на сільській ДВК в Тульчинському районі довірена особа одного з кандидатів на посаду сільського голови вкусила за носа короткотермінового спостерігача ОПОРИ», – розказала вона.За словами спостерігача, жінка прийшла на дільничну виборчу комісію у стані алкогольного сп’яніння і дивно поводилась. Їй зробили зауваження, вона ж у відповідь вкусила спостерігача.

Про цей випадок спостерігач повідомив колегам з ОПОРИ ввечері 26 жовтня. «Я навіть не зрозумів, що відбувається. Жінка, найпевніше, була напідпитку. Я зробив їй зауваження, аби вона не заважала працювати дільничній комісії. Вона вхопила мене за лице і вкусила. Досі у шоці», – розповів спостерігач.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Після закриття дільниць о 20:00 виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ