Серед вінницьких виборців завівся Ґаннібал Лектор: спостерігачу на дільниці ледве не відкусили носа

вибори
На Вінничині спостерігача від «ОПОРИ» покусали за носа

Довірена особа кандидата на посаду сільського голови на Вінниччині вкусила спостерігача від громадянської мережі «ОПОРА». Про це з посиланням на постраждалого повідомила прес-секретар ГО у Вінницькій області Галина Сегеда, передає Укрінформ.

«На Вінниччині на сільській ДВК в Тульчинському районі довірена особа одного з кандидатів на посаду сільського голови вкусила за носа короткотермінового спостерігача ОПОРИ», – розказала вона.За словами спостерігача, жінка прийшла на дільничну виборчу комісію у стані алкогольного сп’яніння і дивно поводилась. Їй зробили зауваження, вона ж у відповідь вкусила спостерігача.

Про цей випадок спостерігач повідомив колегам з ОПОРИ ввечері 26 жовтня. «Я навіть не зрозумів, що відбувається. Жінка, найпевніше, була напідпитку. Я зробив їй зауваження, аби вона не заважала працювати дільничній комісії. Вона вхопила мене за лице і вкусила. Досі у шоці», – розповів спостерігач.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Після закриття дільниць о 20:00 виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ