Хрещатий парк
Хрещатий парк

Коли хочеться знайти тихий куточок у гамірному центрі, тоді треба йти в парки – зелені гавані серед міського шуму. У Києві їх чимало навіть у середмісті. Найвідомішим парком Києва є Ботанічний сад імені Гришка. Його бузком і магноліями насолоджуються вже 80 років. Його стежки – улюблені маршрути для пробіжок. Романтики організовують тут весілля. А еко-активісти висаджують алеї рідкісних рослин, повідомляє канал 24.

Маріїнський парк може здатися надміру діловим. Ним поспішають на роботу чиновники – поруч Верховна Рада. Але парк вважають романтичним. За тихість і вузькість алей і за вік – йому вже півтора століття. А ще, віднедавна тут проводять майстер-класи та фестивалі їжі.

Хрещатий парк теж у центрі. Такого гарного краєвиду на Дніпро і Поділ, як з його пагорбів, не побачите більше ніде. Тут знаходиться відома Арка дружби народів, біля якої влітку відпочивають натовпи молоді. Через затишні алеї парку люди поспішають до найстарішого в Україні театру ляльок, який знаходиться поруч.

Володимирська гірка найбільше відома пам’ятником князеві Володимиру. Більш ніж 100 років тому тут з’явився перший і досі єдиний київський фунікулер. У кокоревських альтанках кияни люблять читати. У планах – збудувати на Володимирській гірці найвище в Європі колесо огляду. І прокласти велосипедні маршрути.

Читайте: «Софіївка» очолила рейтинг найкрасивіших дендропарків України

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ