Сергій Гайдай, політичний експерт
Сергій Гайдай, політичний експерт

Подивився в прямому ефірі «112 каналу» зарубу між нардепами Мустафою Найємом і Дмитром Голубовим і тихо «обалдів».

Двоє членів парламентської фракції Петра Порошенка півгодини з піною біля рота звинувачували один одного в корупції. Один захищав Михеїла Саакашвілі, інший звинувачував Давида Сакварелідзе у всіх смертних гріхах. Дарт Вейдер проти європтиміста, Чубака проти куратора поліцейської реформи.

У глядачів їде дах  — обидва в одній фракції, обидва в команді президента. При цьому один говорить про злочини Віктора Шокіна, людини президента. Інший виступає проти одеського губернатора — члена президентської команди.

Цікаво, як можна критикувати Шокіна або Саакашвілі, якщо ти залишаєшся членом БПП? Чи не простіше обом, якщо такі принципові, залишити фракцію президента на знак протесту? Хіба не президент відповідає за призначення одеського губернатора і генерального прокурора та їхню відставку?

Обидва політики належать до найкорупційнішої політичної сили, але кожен намагається звинуватити іншого в корупції. Підсумок подібного театру абсурду — яка нафіг нова коаліція? Вони в одній фракції готові один одному відгризти голови — а не те що домовитися про об’єднання з іншими політичними силами.

І логічний висновок глядачів: «Ідіть ви всі нафіг — лише перевибори!».

А ще у виборця рано чи пізно виникне логічна думка, що не варто обирати тих, хто нині є в Раді. Бо вони — недієздатні.

Найєм

БЕЗ КОМЕНТАРІВ